Millega me saame Sind aidata?

Teretulemast meie Abi Keskusesse.
Siit võid leida vastuseid nendele küsimustele, mis on Sul tekkinud. Kui Sa ei leia vastust, mida otsid, palun ära kõhkle küsimast abi meie kliendi toelt.

Lähemalt Date24-st

Mis on Date24? Mida ma siin teha saan? Lahendame kõik need küsimused käesolevas lõigus.

Date24 on suurepärane koht kohata uusi ja lõbusaid inimesi Sinu lähedal ning samuti ka üle maailma. See on täis põnevaid kasutajaid, kes tahavad vestelda, võib-olla isegi kohtuda ja jagada kogemusi, huvisid ning sõprust. Me toome suhtlusvõrgustiku elule lähemale, võimaldades Sul vestelda inimestega ning õppida neid tundma, vaid ühe kliki kaugusel. Jagades inimestega huve ning näidates, kes Sa tegelikult oled, võid avastada uusi tutvusi, mis on elus hindamatud. Kunagi ei tea, kelle Sa leiad tutvusportaalist Date24.
Ainult mõned. Esiteks, ole kena teiste suhtes. Me tahame, et Sa tunneksid end mugavalt ja väljendaksid ennast, kuid kui teised kasutajad kaebavad, et oled ebaviisakas, pealetükkiv või ähvardav, siis me võtame seda väga tõsiselt. Samuti, iga sisu, mida Sa laed oma Date24 profiili peab vastama meie kasutustingimustele ning ei tohi rikkuda autoriõigusi. Kui Sa laed üles pornograafilise, vägivaldse või muul viisil solvava sisuga materjali, me kustutame Su kasutaja ning võime keelata ligipääsu Date24-le. Leia rohkem infot meie Juhistest, Kasutamistingimustest, ja Privaatsusest.